Domů /
Výrobci
Skladem
Stav
Sleva Jarní akce Novinka Nejprodávanější Doporučujeme

Kyselina mléčná

(3)

Kyselina mléčná se využívá především pro své hydratační a regenerační schopnosti. Kyselina mléčná je důležitá zejména pro exfoliaci, což je odstraňování nejstarších mrtvých kožních buněk z povrchu kůže a k udržení normálního pH jak pokožky, tak vlasů. Její kyselé prostředí rozpouští odumřelé buňky, které se nacházejí na povrchu kůže, a vytváří tím jemnější a mladě vypadající pleť. Díky této jemné exfoliaci následně dochází ke zlepšení vstřebávání účinných látek do pleti. Kyselina mléčná tak redukuje první vrásky i pigmentové skvrny, působí velmi šetrně a hodí se tak jak pro normální, tak i pro citlivou pleť.

OBSAŽENO V PRODUKTECH: Šampon se sírou, Šampon s tea tree oil, Krém se sírou


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Krém se sírou THERMELOVE, 200 ml Krém se sírou THERMELOVE, 200 ml Kód: 00006
Připraveno k odeslání
Zklidňující krém pro pleť s projevy akné, lupénky a atopického ekzému. Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, ureu a 3% síry. Osvědčuje se v následné kosmetické péči o problematickou pokožku.
349 Kč
Zobrazit
Sirný šampon proti lupům THERMELOVE, 200ml Sirný šampon proti lupům THERMELOVE, 200ml Kód: 00058 Nejprodávanější
Připraveno k odeslání
Účinný šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, bílé jmelí, vlaštovičník a 1% síry. Je určený pro kosmetickou péči o pokožku hlavy postiženou lupy, ekzémem a lupénkou. Lze použít také jako tělový sprchový gel.
219 Kč
Zobrazit
Zklidňující šampon Tea Tree Oil THERMELOVE, 200ml Zklidňující šampon Tea Tree Oil THERMELOVE, 200ml Kód: 00011
Připraveno k odeslání
Obsahuje termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a Tea Tree Oil , díky kterým je vhodný kosmetickou péči o pokožku hlavy se sklonem k ekzému a lupénce. Lze použít také jako tělový sprchový gel. Zklidňuje a napomáhá hojit pokožku hlavy.
199 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena