Domů / Ingredience / Kyselina mléčná

Kyselina mléčná

(3)

Kyselina mléčná se využívá především pro své hydratační a regenerační schopnosti. Kyselina mléčná je důležitá zejména pro exfoliaci, což je odstraňování nejstarších mrtvých kožních buněk z povrchu kůže a k udržení normálního pH jak pokožky, tak vlasů. Její kyselé prostředí rozpouští odumřelé buňky, které se nacházejí na povrchu kůže, a vytváří tím jemnější a mladě vypadající pleť. Díky této jemné exfoliaci následně dochází ke zlepšení vstřebávání účinných látek do pleti. Kyselina mléčná tak redukuje první vrásky i pigmentové skvrny, působí velmi šetrně a hodí se tak jak pro normální, tak i pro citlivou pleť.

OBSAŽENO V PRODUKTECH:


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Krém se sírou THERMELOVE, 200ml Krém se sírou THERMELOVE, 200ml Kód: 00006_1 3% síry
Připraveno k odeslání
Zklidňující péče o problematickou pokožku. Sirný krém obsahuje termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a 3% síry. Zklidňuje a hydratuje, pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pokožky.
399 Kč
Zobrazit
Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Kód: 00058_1 1% síry
Připraveno k odeslání
Šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, panthenolem a 1% síry. Omezuje tvorbu lupů a díky panthenolu pokožku hlavy také regeneruje a zklidňuje.
299 Kč
Zobrazit
Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Kód: 00011_1
Připraveno k odeslání
Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí jako je tea tree oil, zinek či urea mají zklidňující účinky, pokožku hlavy hydratují a udržují ve zdravé rovnováze.
299 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena