Domů /
Výrobci
Skladem
Stav
Sleva Jarní akce Novinka Nejprodávanější Doporučujeme

Avokádový olej

(2)

Avokádový olej má velmi příznivé účinky na kůži a využívá se především v kosmetické péči o pokožku. Avokádový olej podporuje obnovu buněk a regeneraci pokožky, proto je vhodný k péči o pleť postiženou různými kožními problémy jako je akné, lupénka, ekzémy a jiná kožní onemocnění. Avokádový olej je vhodný také k ošetření stárnoucí pokožky, kterou dobře vyživuje. Napomáhá také změkčovat ztvrdlou kůži. Suchou pokožku avokádový olej jemně promastí a tím, že neucpává póry, je vhodný i na mastnější pleť.

OBSAŽENO V PRODUKTECH: Sirné mýdlo THERMELOVESirné mýdlo SINOVA


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Mýdlo se sírou,  šalvějí  a avokádem THERMELOVE, 100g Mýdlo se sírou, šalvějí a avokádem THERMELOVE, 100g Kód: 00029 Nejprodávanější
Připraveno k odeslání
Přírodní sirné mýdlo obsahuje termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu přírodní minerální vody má výrazný antibateriální účinek a tím je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
13 %
Zlevněno z 149 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 129 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g Kód: 00028
Připraveno k odeslání
Mýdlo obsahuje vodu ze sirnatého pramene vyvěrajícího v lázních Ostrožská Nová Ves, 6% síry a gerániový olej. Sirnatá voda obsažená v mýdle má výrazný antibakteriální účinek a příznivě působí na projevy akné, ezkémů a lupénky.
13 %
Zlevněno z 149 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 129 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena