Domů / Ingredience / Geránium

Geránium

(4)

Geránium - většinou jde o gerániový olej, který pochází ze vzácného druhu pelargonie Pelargonium Graveolens a je známé pro svoji úchvatnou vůni a mnoho kosmetických benefitů. Mezi ty nejvýznamnější benefity geránia patří hojení ran a uklidňující účinky na podrážděnou pokožku. Geránium zklidňuje pleť a má také antibakteriální a protiplísňové účinky. Dokáže harmonizovat pokožku a podpořit oběhový a lymfatický systém, díky čemuž napomůže pleť lépe vyživovat a efektivněji odvádět odpadní látky z těla ven. Geránium má příznivý vliv na pokožku postiženou akné, ekzémy či jinými kožními problémy a také napomáhá hojit jemné jizvy, jelikož má přímý vliv na elasticitu pokožky. Díky svým univerzálním vlastnostem je gerániový olej vhodný pro suchou i mastnou pleť. U mastné pokožky ji navrací do normálního stavu a reguluje tvorbu kožního mazu.

OBSAŽENO V PRODUKTECH:


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Krabička na mýdlo THERMELOVE Krabička na mýdlo THERMELOVE Kód: 208
Připraveno k odeslání
Krabička na mýdlo je vhodná k uložení sirného mýdla v koupelně i na cestách.
50 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo THERMELOVE, 100g Kód: 00029 6% síry
Připraveno k odeslání
Mýdlo má díky obsahu síry výrazný antibakteriální účinek a přispívá k péči o problematickou a mastnou pokožku se sklonem k akné, lupénce a nejrůznějším ekzémům.
189 Kč
Zobrazit
Krém se sírou THERMELOVE, 200ml Krém se sírou THERMELOVE, 200ml Kód: 00006_1 3% síry
Připraveno k odeslání
Zklidňující péče o problematickou pokožku. Sirný krém obsahuje termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a 3% síry. Zklidňuje a hydratuje, pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pokožky.
399 Kč
Zobrazit
Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE, 200ml Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE, 200ml Kód: 00021_1 3% síry
Připraveno k odeslání
Tělové mléko obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, 3% síry a unikátní kombinaci arganového oleje, mandlového oleje a bambuckého másla. Mléko je obohaceno o panthenol.
279 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena