Domů / Ingredience / Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová

(2)

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle a která má na pokožku téměř zázračné účinky. Používá se jak v běžné péči o pleť, tak v estetické dermatologii. Síla kyseliny hyaluronové tkví především ve schopnosti vázat na sebe velké množství vody a tím napomáhat k rychlé migraci jednotlivých buněk. To přináší lepší tkáňovou obnovu stejně tak jako přísun důležitých živin a kyslíku, což se promítne nejen u tvorby nových kolagenových a elastinových vláken, které navracejí pleti pružnost a vitalitu, ale také při rychlé regeneraci různých jizev a ran. Vyznačuje se tak znamenitou buněčnou obnovou, která je v boji proti známkám stárnutí klíčová. Molekuly kyseliny hyaluronové vodu v těle zadrží a následně ji postupně uvolňují. Díky tomu je pokožka déle hydratovaná, regenerovaná, jemná a má svěží a mladistvý vzhled. Kyselina hyaluronová bojuje také s volnými radikály a má protizánětlivé, hojivé a antioxidační účinky. Produkty s kyselinou hyaluronovou jsou vhodné pro všechny typy pleti, zejména pak pro pleť zralou, dehydratovanou nebo suchou.

OBSAŽENO V PRODUKTECH:


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Kód: 00007_1 2% síry
Připraveno k odeslání
Jemný gel na akné obsahující sirnou termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a 2 % síry. Gel má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje a snižuje produkci kožního mazu.
269 Kč
Zobrazit
Hydratační tělové mléko THERMELOVE,         200ml Hydratační tělové mléko THERMELOVE, 200ml Kód: 00020_1 20% sleva
Připraveno k odeslání
Tělové mléko obsahující sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a unikátní kombinaci arganového a mandlového oleje a bambuckého másla. Je obohaceno o panthenol, levandulový olej a kyselinu hyaluronovou.
279 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena