Domů /
Výrobci
Skladem
Stav
Sleva Jarní akce Novinka Nejprodávanější Doporučujeme

Tea Tree Oil

(2)

Tea tree oil neboli olej získaný z australského stromu kajeputu střídavolistého je významným pomocníkem v kosmetickém průmyslu. Dá se považovat za přírodní lék, který má dezinfekční, antiseptické, antimykotické a také hojivé účinky. Tea tree oil je hojně užíván v boji proti kožním problémům a nedokonalostem, vhodný je k péči o  pokožku s nejrůznějšími ekzémy, akné a také na plísně. Tea tree oil také napomáhá zklidnit pokožku po nadměrném slunění či poštípání hmyzem, kdy díky protisvědivým účinkům ihned ulevuje od nepříjemných pocitů. Tea tree oil je velmi jemný a šetrný k pokožce. Šampony s obsahem tea tree oil napomáhájí eliminovat výskyt bakterií a kvasinek na vlasové pokožce a tím i výskyt lupů a šupinek. Tea tree oil vlasy i pokožku hlavy čistí a napomáhá tak přirozenému vývoji vlasových kořínků.

OBSAŽENO V PRODUKTECH: Zklidňující šampon s tea tree oil, Gel na akné


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Tymiánový gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Tymiánový gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Kód: 00007 Nejprodávanější
Připraveno k odeslání
Jemný pleťový gel s termální vodou, 2% síry a tymiánovými silicemi pro podpůrnou péči o pleť při projevech akné, lupénky a ekzémů. Přírodní silice a jemný gel zároveň pleť hydratují, takže nezůstává suchá a podrážděná. Dobře se vstřebává a pleť zklidňuje.
199 Kč
Zobrazit
Zklidňující šampon Tea Tree Oil THERMELOVE, 200ml Zklidňující šampon Tea Tree Oil THERMELOVE, 200ml Kód: 00011
Připraveno k odeslání
Obsahuje termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a Tea Tree Oil , díky kterým je vhodný kosmetickou péči o pokožku hlavy se sklonem k ekzému a lupénce. Lze použít také jako tělový sprchový gel. Zklidňuje a napomáhá hojit pokožku hlavy.
199 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena