Domů / Ingredience / Tea Tree Oil

Tea Tree Oil

(2)

Tea tree oil neboli olej získaný z australského stromu kajeputu střídavolistého je významným pomocníkem v kosmetickém průmyslu. Dá se považovat za přírodní lék, který má dezinfekční, antiseptické, antimykotické a také hojivé účinky. Tea tree oil je hojně užíván v boji proti kožním problémům a nedokonalostem, vhodný je k péči o  pokožku s nejrůznějšími ekzémy, akné a také na plísně. Tea tree oil také napomáhá zklidnit pokožku po nadměrném slunění či poštípání hmyzem, kdy díky protisvědivým účinkům ihned ulevuje od nepříjemných pocitů. Tea tree oil je velmi jemný a šetrný k pokožce. Šampony s obsahem tea tree oil napomáhájí eliminovat výskyt bakterií a kvasinek na vlasové pokožce a tím i výskyt lupů a šupinek. Tea tree oil vlasy i pokožku hlavy čistí a napomáhá tak přirozenému vývoji vlasových kořínků.

OBSAŽENO V PRODUKTECH:


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Gel na akné se sírou THERMELOVE, 100ml Kód: 00007_1 2% síry
Připraveno k odeslání
Jemný gel na akné obsahující sirnou termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a 2 % síry. Gel má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje a snižuje produkci kožního mazu.
269 Kč
Zobrazit
Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Zklidňující šampon s tea tree oil THERMELOVE, 200ml Kód: 00011_1 AKCE 20% sleva
Připraveno k odeslání
Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí jako je tea tree oil, zinek či urea mají zklidňující účinky, pokožku hlavy hydratují a udržují ve zdravé rovnováze.
20 %
Zlevněno z 299 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 239 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena