Domů /
Výrobci
Skladem
Stav
Sleva Jarní akce Novinka Nejprodávanější Doporučujeme

Panthenol

(3)

Panthenol je známý pro své zklidňující, regenerační, prozánětlivé a antibakteriální účinky. Je obsažen v mnoha kosmetických produktech a nejznámější je panthenol asi především díky svým příznivým účinkům na pokožku po opalování. Jeho efektivita je dána především tím, že zvyšuje hydrataci a napomáhá při obtížích jako jsou pálení či svědění. Panthenol proniká hluboko do kůže, kde oxiduje na vitamín B5 a ovlivňuje bariérovou funkci pokožky. Panthenol díky všem zmíněným atributům navrací pokožce přirozenou rovnováhu. Panthenol urychluje také hojení a napomáhá léčit drobné rány způsobené různými kožními nemocemi jako je akné, ekzém, lupénka a jiné.

OBSAŽENO V PRODUKTECH: Šampon s tea tree oil, Hydratační tělové mléko s panthenolem, Tělové mléko s panthenolem a sírou


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Levandulové tělové mléko s panthenolem,         200ml Levandulové tělové mléko s panthenolem, 200ml Kód: 00020
Připraveno k odeslání
Tělové mléko s panthenolem, obsahující přírodní minerální vodu z termálního pramene a přírodní éterické oleje. Zklidňuje pokožku celého těla po opalování a doporučuje se i k běžnému dennímu použití. Využít lze i k odličování a čištění obličeje.
199 Kč
Zobrazit
Tělové mléko s panthenolem a sírou, 200ml Tělové mléko s panthenolem a sírou, 200ml Kód: 00021
Připraveno k odeslání
Tělové mléko s panthenolem obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, 3% síry a gerániový olej. Zklidňuje pokožku po opalování a doporučuje se i k běžnému dennímu použití na zdravou i problematickou pokožku.
219 Kč
Zobrazit
Zklidňující šampon Tea Tree Oil THERMELOVE, 200ml Zklidňující šampon Tea Tree Oil THERMELOVE, 200ml Kód: 00011
Připraveno k odeslání
Obsahuje termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a Tea Tree Oil , díky kterým je vhodný kosmetickou péči o pokožku hlavy se sklonem k ekzému a lupénce. Lze použít také jako tělový sprchový gel. Zklidňuje a napomáhá hojit pokožku hlavy.
199 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena