Domů / Ingredience / Panthenol

Panthenol

(3)

Panthenol je známý pro své zklidňující, regenerační, prozánětlivé a antibakteriální účinky. Je obsažen v mnoha kosmetických produktech a nejznámější je panthenol asi především díky svým příznivým účinkům na pokožku po opalování. Jeho efektivita je dána především tím, že zvyšuje hydrataci a napomáhá při obtížích jako jsou pálení či svědění. Panthenol proniká hluboko do kůže, kde oxiduje na vitamín B5 a ovlivňuje bariérovou funkci pokožky. Panthenol díky všem zmíněným atributům navrací pokožce přirozenou rovnováhu. Panthenol urychluje také hojení a napomáhá léčit drobné rány způsobené různými kožními nemocemi jako je akné, ekzém, lupénka a jiné.

OBSAŽENO V PRODUKTECH:


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE, 200ml Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE, 200ml Kód: 00021_1 20% sleva
Připraveno k odeslání
Tělové mléko obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, 3% síry a unikátní kombinaci arganového oleje, mandlového oleje a bambuckého másla. Mléko je obohaceno o panthenol.
20 %
Zlevněno z 279 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 223 Kč
Zobrazit
Hydratační tělové mléko THERMELOVE,         200ml Hydratační tělové mléko THERMELOVE, 200ml Kód: 00020_1 20% sleva
Připraveno k odeslání
Tělové mléko obsahující sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a unikátní kombinaci arganového a mandlového oleje a bambuckého másla. Je obohaceno o panthenol, levandulový olej a kyselinu hyaluronovou.
20 %
Zlevněno z 279 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 223 Kč
Zobrazit
Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE, 200ml Kód: 00058_1 1% síry
Připraveno k odeslání
Šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, panthenolem a 1% síry. Omezuje tvorbu lupů a díky panthenolu pokožku hlavy také regeneruje a zklidňuje.
299 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena