Domů /
Výrobci
Skladem
Stav
Sleva Jarní akce Novinka Nejprodávanější Doporučujeme

Šalvěj

(2)

Šalvěj má výborné antibakteriální a protizánětlivé účinky.  Příznivě působí na pleť s výskytem akné, ekzémů či jiné kožní problémy.  Extrakty z listů šalvěje druhu Salvia Triloba jsou obsaženy v sirném mýdle. Šalvěj je využívána v tradiční medicíně k léčbě různých typů onemocnění, např. listy rostliny se vaří jako bylinný čaj, který je vhodný pro úlevu od bolesti hlavy, žaludku, na bolesti břicha a mnoho dalších poruch. Ukázalo se, že vodné a olejové extrakty šalvěje mají i antioxidační, protizánětlivé, protirakovinné a antimikrobiální účinky.

OBSAŽENO V PRODUKTECH Sirné mýdlo


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Mýdlo se sírou,  šalvějí  a avokádem THERMELOVE, 100g Mýdlo se sírou, šalvějí a avokádem THERMELOVE, 100g Kód: 00029 Nejprodávanější
Připraveno k odeslání
Přírodní sirné mýdlo obsahuje termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu přírodní minerální vody má výrazný antibateriální účinek a tím je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
13 %
Zlevněno z 149 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 129 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g Kód: 00028
Připraveno k odeslání
Mýdlo obsahuje vodu ze sirnatého pramene vyvěrajícího v lázních Ostrožská Nová Ves, 6% síry a gerániový olej. Sirnatá voda obsažená v mýdle má výrazný antibakteriální účinek a příznivě působí na projevy akné, ezkémů a lupénky.
13 %
Zlevněno z 149 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 129 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena