Domů / Ingredience / Šalvěj

Šalvěj

(2)

Šalvěj má výborné antibakteriální a protizánětlivé účinky.  Příznivě působí na pleť s výskytem akné, ekzémů či jiné kožní problémy.  Extrakty z listů šalvěje druhu Salvia Triloba jsou obsaženy v sirném mýdle. Šalvěj je využívána v tradiční medicíně k léčbě různých typů onemocnění, např. listy rostliny se vaří jako bylinný čaj, který je vhodný pro úlevu od bolesti hlavy, žaludku, na bolesti břicha a mnoho dalších poruch. Ukázalo se, že vodné a olejové extrakty šalvěje mají i antioxidační, protizánětlivé, protirakovinné a antimikrobiální účinky.

OBSAŽENO V PRODUKTECH


Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena
Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE, 100g Kód: 00029 Nejoblíbenější Podzimní tip
Připraveno k odeslání
Sirné mýdlo obsahuje sirnou termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu síry a sirné vody má výrazný antibakteriální účinek a je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
149 Kč
Zobrazit
Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g Sirné mýdlo s gerániovým olejem SINOVA, 100g Kód: 00028
Připraveno k odeslání
Mýdlo obsahuje vodu ze sirnatého pramene lázní Ostrožská Nová Ves, 6% síry a gerániový olej. Sirná voda obsažená v mýdle a síra mají antibakteriální účinek a příznivě působí na pokožku s projevy akné, ezkémů či lupénky.
149 Kč
Zobrazit
Výrobků na stranu: 15 25 50
 Název Cena